Zgłoś awarię

Chcesz zgłosić awarię?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

JABLOTRON nowości

JABLOTRON przygotował dla swoich klientów w nowym roku szereg nowości, wśród których wyróżniają się przede wszystkim nowe termostaty pokojowe.
W tyle nie pozostała również aplikacja MyJABLOTRON, która otrzymała kilka ulepszeń, dzięki czemu może użytkownikom zaoferować jeszcze większy komfort.

Korzystanie z aplikacji MyJABLOTRON będzie jeszcze łatwiejsze. W wykazie urządzeń pojawiła się lista, na której nie są przedstawiane stany urządzeń i informacje o udostępnianiu. Szczególnie docenią to użytkownicy, którzy pracują z dużą ilością urządzeń, ponieważ teraz wczytanie listy jest do 2x szybsze. Wersję przeglądarkową uzupełniono z kolei o wyszukiwanie w oparciu o nazwę urządzenia.

Wyjeżdżasz w pośpiechu i nie wyłączyłeś ogrzewania lub odwrotnie chcesz się zagrzać natychmiast po przyjeździe? Steruj temperaturą w swoim domu alarmem JABLOTRON 100. Wystarczy dołączyć do swojego systemu termostat pokojowy wraz z modułem sterującym. Daje on także możliwość automatycznego przełączania do temperatury ekonomicznej w momencie uzbrojenia alarmu obiektu lub blokowania działania ogrzewania przy otwartym oknie. Temperaturę możesz sprawdzać i regulować także zdalnie, używając aplikacji MyJABLOTRON.