Zgłoś awarię

Chcesz zgłosić awarię?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

KLIENCI BIZNESOWI

Monitoring (CCTV)

 

Pełna kontrola całą dobę.
Zdalna możliwość podglądu wybranego obiektu.
Bezpieczeństwo i gwarancja szybkiej reakcji w razie nieplanowanych zdarzeń.
.

Rozwijająca się technologia smart budynku daje możliwość włączenia do niej zasobów monitoringu. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy możliwość współpracy z systemami alarmowymi, co daje błyskawiczny podgląd zdarzeń alarmowych. Stałe podłączenie do Internetu oferuje podgląd w dowolnym miejscu.

Od wyboru odpowiedniego systemu kamer zależy jego skuteczność. Dlatego tak ważne jest oferowane przez nas doradztwo i pomoc w znalezieniu optymalnego rozwiązania, które dostosowane jest do specyfiki obiektu.

 

Jesteśmy partnerem największego na świecie producenta systemów CCTV – HIKVISION. Dzięki tej współpracy możemy oferować cała gamę produktów wysokiej jakości w najkorzystniejszych cenach. W ofercie mamy również sprzęt innych wiodących producentów m.in. PANASONIC, BOSCH, NOVUS, SAMSUNG, FORTEC, OPTIVA, AXIS.

Profesjonalny system monitoringu dla firmy to podstawowa forma zabezpieczeń. Oferuje ona szeroki wybór wariantów i łatwą możliwość dostosowania do potrzeb Klientów.

 

Odpowiedni projekt i wykonanie instalacji znacząco wpływa na wzrost bezpieczeństwa biura, zakładu lub magazynu, a także daje możliwość zdalnej kontroli działań odbywających się na terenie posesji. Obraz uzyskiwany z kamer jest wysokiej jakości i z powodzeniem sprawdza się zarówno przy kontroli wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz przez całą dobę, niezależnie od warunków pogodowych i pory dnia.

Monitoring CCTV opole