Zgłoś awarię

Chcesz zgłosić awarię?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

KLIENCI BIZNESOWI

KONTROLA
DOSTĘPU

 

Smart technologia ułatwia zarządzanie obiektem.
System kontroli dostępu to część inteligentnego budynku.

Nowe możliwości kontrolowania przepływu osób i pracowników na terenie zakładu. 

Systemy kontroli dostępu stanowić będą w najbliższym czasie niezwykle istotną część inteligentnego budynku. Umiejętnie zaprogramowane i stosowane doskonale organizują pracę w obiekcie, nadzorują go, kontrolują i rejestrują zdarzenia.

 

W swojej ofercie posiadamy najnowszej generacji systemy kontroli dostępu. Dzięki zastosowaniu systemu dostajemy możliwość ustawienia wzajemnie połączonych urządzeń i mechanizmów, które ograniczają dostęp do wybranych stref. Odpowiednio zaprojektowana i skonfigurowana kontrola dostępu skutecznie ogranicza wstęp do wybranych pomieszczeń na terenie całego zakładu lub jego części, umożliwiając tym samym kontrolę przepływu ludzi.

Systemy kontroli dostępu opole

Połączenie instalacji z systemem alarmowym lub monitoringiem wpływa znacząco na poprawę poziomu bezpieczeństwa. Odpowiednie wykorzystanie inteligencji naszego budynku może pozwolić nam na uniknięcie przykrych sytuacji związanych z włamaniem lub dostaniem się osób niepowołanych na teren wydzielony systemem.

Jesteśmy przedstawicielami najlepszych producentów na rynku, dostarczających tylko renomowany sprzęt sprawdzonej jakości. W ofercie posiadamy systemy: MicroMade, ROGER, ERONE. Proponujemy rozwiązania z wykorzystaniem czytników z głowicami pozwalającymi na zastosowanie różnych nośników. Posiadają one możliwość czytania danych z kart magnetycznych, zbliżeniowych lub transponderów zbliżeniowych. Dostępne są również, czytniki linii papilarnych czy źrenicy oka. Każdy z elementów oprócz zapisu danych systemowych, posiada własny bufor danych oraz podtrzymanie pamięci. Systemy kontroli dostępu działają z wykorzystaniem aplikacji programowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb użytkownika.

 

Instalacje związane z kontrolą dostępu projektujemy i wykonujemy w technologii LONWORKS, tj. tzw. Inteligencji rozproszonej, pozwalającej na bardzo elastyczne konfigurowanie systemów.