Zgłoś awarię

Chcesz zgłosić awarię?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

KLIENCI INDYWIDUALNI

DOM
INTELIGENTNY

 

Dom, który czuje. Dom, który kontroluje.
Dom, który reaguje. Jednym słowem dom inteligentny.
Technologia smart domu staje się coraz popularniejsza.
Otwiera ona przed nami niespotykane wcześniej możliwości i znacząco wpływa na poprawę komfortu życia.

Korzystając z sygnału przesyłanego przez czujniki ulokowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, system dostosowuje się do domowników i ich codziennego życia. Zastosowanie smart rozwiązań pozwala nam na zdalne lub automatyczne wykonywanie codziennych czynności. Bez znaczenia czy jest to otworzenie/zamknięcie okna, zasłonięcie żaluzji, ustawienie temperatury wewnątrz domu czy podgrzanie zmrożonego podjazdu lub otworzenie bramy osobie zapisanej w bazie twarzy.

 

Szereg czujników każdego dnia odbiera sygnał rozpoznając temperaturę, nasłonecznienie, wilgotność oraz odpowiednio reagując na zmieniające się warunki.

Dom inteligentny opole
inteligentny dom opole

Aplikacja poinformuje nas kiedy wykryje podejrzany ruch, a w razie wystąpienia alarmu poinformuje odpowiednie służby.

Połączenie instalacji z systemem alarmowym lub monitoringiem wpływa znacząco na poprawę poziomu bezpieczeństwa. Odpowiednie wykorzystanie inteligencji naszego budynku może pozwolić nam na uniknięcie przykrych sytuacji związanych z włamaniem lub skutkami niespodziewanych zjawisk pogodowych.

Zaletą instalacji systemu inteligentnego domu jest szeroka możliwość wykorzystania jego możliwości w codziennym życiu. Czujniki ruchu i oświetlenia pozwalają na regulację natężenia światła oraz jego automatyczne włączenie i wyłączenie, gdy użytkownik pojawia się lub opuszcza pomieszczenie. Inteligentny dom dostosowuje pozycję rolet, a nawet kontroluje szerokość uchylenia okna.

 

System daje możliwość sterowania nagłośnieniem budynku oraz przekazem sygnałów telewizji naziemnej i satelitarnej. Regularne pomiary wilgotności i temperatury umożliwiają automatyczne lub zdalne ustawienie temperatury wewnątrz pomieszczenia, by dom zapewnił optymalne warunki przebywania.

dom inteligentny opole
Masz pytania? Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa?
Napisz do nas, chętnie Ci pomożemy!