Zgłoś awarię

Chcesz zgłosić awarię?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

KLIENCI INDYWIDUALNI

INSTALACJE
TELETECHNICZNE

 

Stwórz swój dom inteligentnym.
Instalacje teletechniczne dla Twojego domu.

Nowoczesna technologia dla domu staje się coraz popularniejsza.
Projektujemy, wykonujemy, konserwujemy oraz nadzorujemy instalacje teletechniczne. 

System okablowania strukturalnego pozwala na wykorzystanie w ramach sieci komputerowej, telefonicznej oraz transmisji danych pełnego lub częściowego systemu inteligentnego domu. Uniwersalność wykonania daje możliwość prostej konfiguracji układu połączeń.

 

Wykonujemy sieci strukturalne wykorzystując elementy takich firm jak: Legrand, Modtap, Krone, Siemon, itd. Wykonujemy także dystrybucyjne połączenia światłowodowe. Wraz z okablowaniem komunikacyjnym realizujemy dedykowane sieci zasilające. Całość posiada możliwość separowanego zasilania np. z zasilacza awaryjnego UPS. Zapewnia to stabilną pracę i ochronę danych w momencie zaniku zasilania głównego. Na okablowanie udzielamy gwarancji nawet do 30 lat.

Instalacje teletechniczne opole

Automatyka domowa to część systemu inteligentnego domu dzięki, któremu otrzymują Państwo możliwość zdalnego sterowania elementami wyposażenia. Odbywa się ono za pomocą panelu sterującego, strony internetowej, aplikacji mobilnej, a nawet komend głosowych. Zastosowanie automatyki domowej znacząco poprawia komfort życia i poziom bezpieczeństwa. System pozwala m.in. na sterowanie roletami, oświetleniem, temperaturą czy furtką lub bramą.

 

Instalacja RTV. Oferujemy wykonanie, remont oraz przebudowę instalacji RTV. Umożliwiają one odbiór telewizji naziemnej analogowej i cyfrowej DVB-T oraz programów satelitarnych.

Domofony i videodomofony zapewniają bezpieczeństwo i ograniczają dostęp do naszego domu osobom z zewnątrz. Dzięki zastosowaniu modelów z wykorzystaniem łączności bezprzewodowej domofony mogą być montowane w dowolnym miejscu w domu, co pozwala zaoszczędzić montażu sieci okablowania i znacząco ułatwia ich obsługę przez mieszkańców.

 

Nagłośnienie oferowane przez naszą firmę sprawdza się w każdym budynku, niezależnie od jego powierzchni. Instalacje nagłośnienia w inteligentnych budynkach stanowią najczęściej integralną część CCTV. Współpraca tych obu systemów to przede wszystkich doskonale prowadzona organizacja i nadzór nad wszelkimi obiektami. Dysponujemy wiedzą techniczną i doświadczeniem zarówno w instalacjach przewodowych jak i bezprzewodowych. Integrujemy system nagłośnienia z centralą telefoniczną.

teletechniczne instalacje opole