Zgłoś awarię

Chcesz zgłosić awarię?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

KLIENCI INDYWIDUALNI

MONITORING

 

Miej swój dom na oku. 
Monitoring daje możliwość podglądu wybranego obiektu przez całą dobę.
Zapewnia bezpieczeństwo i daje gwarancję szybkiej reakcji w razie nieplanowanych zdarzeń.

Profesjonalny system monitoringu to najpopularniejsza forma zabezpieczeń, która dostępna jest w wielu wariantach i daje szeroką możliwość dostosowania do potrzeb Klientów.

 

Odpowiedni dobór lokalizacji kamer w znacznym stopniu poprawia bezpieczeństwo domu i domowników, a także daje możliwość kontroli działań odbywających się na terenie posesji. Dzięki nowoczesnemu systemowi kamer uzyskiwany jest obraz wysokiej jakości, który
z powodzeniem sprawdza się zarówno przy kontroli wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz przez całą dobę.

Monitoring opole

Rozwijająca się technologia smart domu daje możliwość włączenia do niej zasobów monitoringu. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy możliwość współpracy z systemami alarmowymi, co daje błyskawiczny podgląd zdarzeń alarmowych. Stałe podłączenie do Internetu oferuje podgląd
w dowolnym miejscu, z dowolnego urządzenia dzięki dedykowanym aplikacjom.

Wybór odpowiedniej kamery monitorującej lub całego systemu może nie być łatwy, dlatego oferujemy doradztwo i pomoc w znalezieniu rozwiązań dostosowanych do specyfiki domu.

 

Jesteśmy partnerem największego na świecie producenta systemów CCTV – HIKVISION. Dzięki tej współpracy możemy oferować cała gamę produktów wysokiej jakości w najkorzystniejszych cenach. W ofercie mamy również sprzęt innych producentów m.in. PANASONIC, BOSCH, NOVUS, SAMSUNG, FORTEC, OPTIVA, AXIS.

 

Aplikacja poinformuje nas kiedy wykryje podejrzany ruch, a w razie wystąpienia alarmu poinformuje odpowiednie służby.