Zgłoś awarię

Chcesz zgłosić awarię?

WYPEŁNIJ FORMULARZ

KLIENCI INDYWIDUALNI

SYSTEMY
ALARMOWE

 

Kontroluj i reaguj. 
Nowoczesne systemy alarmowe chronią Twój dom.
Wykorzystaj technologię, która zareaguje, gdy dojdzie do niespodziewanego zdarzenia.

Oferujemy unikalną na rynku funkcjonalność : pełną kontrole systemu przez użytkownika za pomocą smartfonu i/lub komputer.

Przy realizacji tego typu systemów wykorzystujemy sprzęt firm NAPCO, JABLOTRON, SATEL, DSC, BOSCH. Centrale alarmowe przez nas wykorzystywane są najwyższej jakości urządzeniami mikroprocesorowymi. Układ komunikatora telefonicznego pozwala na współpracę z systemami monitorującymi.

 

Wbudowany zegar czasu rzeczywistego umożliwia wysyłanie raportów o włączaniu i wyłączaniu systemu. Centrale te posiadają dodatkowo rejestry zapisujące zdarzenia systemowe. Każda pozycja rejestru zawiera datę i godzinę zdarzenia oraz kod dostępu.

Systemy alarmowe opole

Nowoczesne systemy alarmowe dają poczucie bezpieczeństwa i zapewniają szybką reakcję w przypadku alarmu. Lata doświadczenia pozwalają nam na dobór i montaż rozwiązania, które jest idealnie dobrane do potrzeb naszych Klientów i specyfiki chronionego obiektu.

 

Przygotowane przez nas systemy charakteryzują się wysoką jakością
i funkcjonalnością
. Dają możliwość ochrony domu, garażu lub piwnicy.

Do komunikacji z centralą służy klawiatura zarządzająca całym systemem
i informująca o wszystkich zdarzeniach. Większymi systemami można zarządzać dodatkowymi klawiaturami w wybranym miejscu na obiekcie oraz obserwować je na mapach synoptycznych lub na ekranie komputera.

 

Naszym atutem jest posiadanie nowoczesnej Stacji Monitorowania Alarmów, w której całodobowo pełnione są dyżury i nadzorowana jest praca systemów z terenu naszego województwa i województw ościennych.